
3-10 Days
ΦΩΤΑΚΙ ΝΥΚΤΟΣ LED 1W 2700Κ 220-240V ΜΕ ΦΩΤΟΚΥΤΤΑΡΟ
- Stock: 3-10 Days
- Model: 145-15061
2,92€
Ex Tax: 2,92€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΦΩΤΑΚΙ ΝΥΚΤΟΣ LED 1W 2700Κ 220-240V ΜΕ ΦΩΤΟΚΥΤΤΑΡΟ
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γενικές Πληροφορίες | Αυτόματη Ενεργοποίηση/ Auto ON/ OFF |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\10\100 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,067kg |
| Μήκος | 50mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 1W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 20mm |
| Συσκευασία | Double B.Pack |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Υλικό Προϊόντος | PBT |
| Ύψος | 105mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 1 Χρόνο/ 1 Year |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
